טיפול בתביעות ביטוח סיעודי זה אחד מאותם הדברים שלא קל להתמודד איתם. אומנם כולנו פונים בשלבים שונים אל חברות הביטוח, קונים מהן פוליסות שונות ובטוחים שיהיה לנו אל מי לפנות בעת הצורך, אך לא תמיד זה כך. לא אחת קורה שחברות הביטוח מצידן עושות הכול כדי להקשות על הלקוח לקבל את מה שמגיע לו, בין אם מדובר על פיצויים בגלל תאונה ובין אם מדובר על כל דבר אחר. לכן אנחנו כאן בשבילכם ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת, כי אצלנו במשרד עורך דין יוהדאי גדעון תוכלו להיות בטוחים שהדבר החשוב ביותר אלה הזכויות שלכם.

כיצד נוכל לסייע?

את משרד עורך דין תביעות סיעוד יוהדאי גדעון הקמנו כבר לפני שנים, וכל אחד מאנשי המקצוע שעובדים אצלנו בקיא בתחום אחר ויכול לסייע בו. הניסיון שלנו מלמד שהרבה פעמים הקושי בתביעות ביטוח זו העובדה שלא ברור לנו לאיפה בדיוק בחברת הביטוח צריך לפנות, איך עלינו להציג את הדברים ועם מי צריך לדבר. חברת הביטוח מצידה לרוב עושה הכול כדי שהדברים יהיו לא ברורים, ולכן צריך:

  • ידע
  • ניסיון
  • וכישורים

כדי להתמודד נכון עם הדברים. נציגי המשרד שלנו יוכלו ללוות אתכם לכל אורך התהליך, החל בשלב שבו אתם מנסים להבין האם אכן מגיע לכם משהו מחברת הביטוח שלכם ועד השלב שבו תקבלו את הפיצויים. אתם משלמים  לחברות הביטוח השונות לאורך שנים רבות וזה אך טבעי שתקבלו את מה שמגיע לכם בעת הצורך, ואנחנו כאן כדי להבטיח שזה יקרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *