תאונות עבודה הן חלק מהחיים ולא קל להתמודד איתן. החיים משתנים בבת אחת, בין אם מדובר על קושי פיזי שאיתו עלינו להתמודד ובין אם מדובר על קושי נפשי, כך שברור מדוע אם גם אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה כזאת לא קל לכם לבחור את האופן שבו תגיבו. לכן אנחנו כאן כדי לעזור לכם, ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

מה אנחנו מציעים?

את משרד עו"ד אובדן כושר עובדה יוהדאי גדעון הקמנו לפני מספר שנים ואנחנו מציעים שירות מוביל ומתקדם הקשור למימוש הזכויות של מי שמתמודדים עם:

  • תאונות עבודה והשלכותיהן
  • תביעות בתחום הרפואה הפרטית
  • תביעות נכות
  • תביעות סיעודיות ועוד

לא קל לאדם פרטי שאינו בקיא בתחום הזה לקבל את הזכויות שמגיעות לו מגופים כמו: חברות הביטוח, הביטוח הלאומי או גופים דומים, ולכן אנחנו כאן. חשוב לנו שתקבלו את הזכויות שמגיעות לכם אחרי מה שקרה לכם, בין אם כתוצאה מהתאונה איבדתם את היכולת לעבוד ובין אם קרה לכם כל דבר אחר.

הניסיון והידע

חלק ממה שמרתיע אנשים לנסות לקבל את מה שמגיע להם מהגופים השונים, זו העובדה שמדובר על עניין מסובך. רוב האנשים לא יודעים לאיפה בדיוק בחברות הביטוח צריך לפנות, ממש כפי שרוב האנשים לא יודעים לאיזו מחלקה בביטוח הלאומי עליהם להתקשר. לכן כדאי לכם להיעזר ביכולות ובידע שלנו, כי כל אנשי עורכי דין תביעות ביטוח שמועסקים אצלנו מכירים את הנושאים האלה לעומק. לכל אחד אצלנו יש התמחות אחרת ואתם תראו שאיתנו הזכויות שלכם תמומשנה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *